ДБЖ Eaton 5E 2000I USB 2000 ВА
Відео 1Фото 6 |
Eaton 5E 2000I USB 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eaton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eaton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eaton 5E 2000I USB 2000 ВА
Усі ціни 59 →Джерело безперебійного живлення Eaton 5E2000IUSB 2000ВА / 1200Вт лінійно-і | 11 001 грн. |
Eaton Eaton 5E 2000VA, USB | 10 899 грн. |
ИБП Eaton 5E 2000VA, USB (5E2000IUSB) | 10 484 грн. |
EATON 5E 2000VA USB (5E2000IUSB) | 10 301 грн. |
Eaton 5E 2000VA, USB 5E2000IUSB | 11 001 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Eaton 5E 2000I USB
Ціни на Eaton 5E 2000I USB |
---|---|---|---|---|
Eaton 5E 1100I USB 1100 ВА | від 6 835 грн. | 3 пропозиції | ||
Eaton 5E 1500I USB 1500 ВА | від 8 083 грн. | 4 пропозиції | ||
Eaton 5E 2000I USB 2000 ВА | від 9 799 грн. | 60 пропозицій |