Поверхневий насос EBARA 2CDX 200/30
EBARA 2CDX 200/30 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EBARA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EBARA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації EBARA 2CDX 200/30
Ціни на EBARA 2CDX 200/30 |
---|---|---|---|---|
EBARA 2CDX 70/15 | від 21 823 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA 2CDX 70/20 | від 31 458 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA 2CDX 120/20 | від 31 169 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA 2CDX 120/30 | від 40 928 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 2CDX 120/40 | від 50 892 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 2CDX 200/30 | від 41 587 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 2CDX 200/40 | від 50 892 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 2CDX 200/50 | від 60 320 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →