Поверхневий насос EBARA Compact B/15
EBARA Compact B/15 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EBARA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EBARA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EBARA Compact B/15
Насос EBARA Compact BM/15 (official, 1480080000) | 17 706 грн. |
Поверхневий насос Ebara Compact BM/15 1480080000 | 18 484 грн. |
Насос EBARA Compact BM/15 | 18 665 грн. |
Насос EBARA Compact B/15 (official, 1480080004I) | 16 923 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса EBARA Compact B/15:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з індексом AM — оснащені однофазним двигуном
Модификації EBARA Compact B/15
Ціни на EBARA Compact B/15 |
---|---|---|---|---|
EBARA Compact A/4 | від 8 400 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Compact A/6 | від 9 018 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Compact A/8 | від 10 500 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Compact A/10 | від 13 876 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Compact A/12 | від 15 647 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Compact A/15 | від 16 923 грн. | 3 пропозиції | ||
EBARA Compact B/12 | від 14 824 грн. | 3 пропозиції | ||
EBARA Compact B/15 | від 16 923 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →