Поверхневий насос EBARA Matrix 10-4T/1.5
EBARA Matrix 10-4T/1.5 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EBARA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EBARA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса EBARA Matrix 10-4T/1.5:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з індексом M — оснащені однофазним двигуном
Модификації EBARA Matrix 10-4T/1.5
Ціни на EBARA Matrix 10-4T/1.5 |
---|---|---|---|---|
EBARA Matrix 10-2T/0.75 | від 22 029 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA Matrix 10-3T/1.3 | від 24 582 грн. | 3 пропозиції | ||
EBARA Matrix 10-4T/1.5 | від 26 353 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Matrix 10-5T/2.2 | від 27 587 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Matrix 10-6T/2.2 | від 29 811 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →