Поверхневий насос EBARA Matrix 18-2T/1.5
EBARA Matrix 18-2T/1.5 продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EBARA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EBARA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EBARA Matrix 18-2T/1.5
Насос EBARA MATRIX 18-2T/1.5 (official, 2471820004I) | 33 887 грн. |
Насос поверхностный Ebara MATRIX 18-2T/1.5M | 32 838 грн. |
Насос EBARA MATRIX 18-2T/1.5M | 36 330 грн. |
Насос EBARA MATRIX 18-2T/1.5M (official, 2471820000A) | 32 817 грн. |
Насос поверхностный Ebara MATRIX 18-2T/1.5 | 33 910 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса EBARA Matrix 18-2T/1.5:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з індексом M — оснащені однофазним двигуном
Модификації EBARA Matrix 18-2T/1.5
Ціни на EBARA Matrix 18-2T/1.5 |
---|---|---|---|---|
EBARA Matrix 18-2T/1.5 | від 32 817 грн. | 5 пропозицій | ||
EBARA Matrix 18-3T/2.2 | від 34 545 грн. | 5 пропозицій | ||
EBARA Matrix 18-4T/3 | від 41 793 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Matrix 18-5T/4 | від 43 233 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Matrix 18-6T/4 | від 46 033 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →