Поверхневий насос EBARA Matrix 5-7T/1.5
EBARA Matrix 5-7T/1.5 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EBARA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EBARA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса EBARA Matrix 5-7T/1.5:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з індексом M — оснащені однофазним двигуном
Модификації EBARA Matrix 5-7T/1.5
Ціни на EBARA Matrix 5-7T/1.5 |
---|---|---|---|---|
EBARA Matrix 5-2T/0.45 | від 15 400 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Matrix 5-3T/0.65 | від 16 841 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Matrix 5-4T/0.9 | від 18 335 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Matrix 5-5T/1.3 | від 20 712 грн. | 3 пропозиції | ||
EBARA Matrix 5-6T/1.3 | від 24 294 грн. | 3 пропозиції | ||
EBARA Matrix 5-7T/1.5 | від 26 353 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA Matrix 5-8T/2.2 | від 28 740 грн. | 4 пропозиції | ||
EBARA Matrix 5-9T/2.2 | від 29 976 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →