Поверхневий насос EBARA CD 70/05
EBARA CD 70/05 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EBARA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EBARA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EBARA CD 70/05
Насос EBARA CD 70/05 (official, 1970050004) | 14 700 грн. |
Насос поверхностный Ebara CD 70/05 | 14 710 грн. |
Насос EBARA CDXM 70/05 (official, 1615050000) | 10 953 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса EBARA CD 70/05:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- У моделях з індексом CDX — корпус виготовлений з нержавіючої сталі. Габарити і вага насоса при цьому відрізняються (див. табл. габаритів)
- Моделі з індексом CDM, CDXM — оснащені однофазним двигуном
Модификації EBARA CD 70/05
Ціни на EBARA CD 70/05 |
---|---|---|---|---|
EBARA CD 70/07 | від 10 871 грн. | 7 пропозицій | ||
EBARA CD 70/12 | від 16 512 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA CD 70/05 | від 10 953 грн. | 3 пропозиції | ||
EBARA CD 90/10 | від 13 012 грн. | 4 пропозиції | ||
EBARA CD 120/12 | від 16 059 грн. | 3 пропозиції | ||
EBARA CD 120/20 | від 21 864 грн. | 4 пропозиції | ||
EBARA CD 200/20 | від 22 646 грн. | 4 пропозиції | ||
EBARA CD 200/25 | від 24 376 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →