Поверхневий насос EBARA CVM A/15
EBARA CVM A/15 відцентровий 4.8 м³/год 88 м 7.2 м³/год 105 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EBARA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EBARA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EBARA CVM A/15
Насос EBARA CVM AM/15 (official, 2170050000) | 24 170 грн. |
Насос CVM AM/15 | 25 888 грн. |
Насос EBARA CVM A/15 (official, 2170050004E) | 21 288 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса EBARA CVM A/15:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з індексом AM — оснащені однофазним двигуном. Габарити і вага насоса при цьому відрізняються (див. табл. габаритів)
Модификації EBARA CVM A/15
Ціни на EBARA CVM A/15 |
---|---|---|---|---|
EBARA CVM A/15 | від 21 288 грн. | 3 пропозиції | ||
EBARA CVM B/25 | від 27 793 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →