Поверхневий насос EBARA 3M 32-200/3.0
Очікується у продажу 46 106 грн. Тип: поверхневий насос; Призначення: чиста вода; Макс. продуктивність (л/год): 20000; Макс. напір (м): 44; Потужність двигуна (Вт): 3000; Клас захисту (IP): 55; Країна походження бренду: Японія; Матеріал крильчатки / шнека: нержавіюча сталь; Габарити (мм): 471x296x340; Вага (кг): 35.1 |
EBARA 3M 32-200/3.0 продуктивнівідцентровий 18 м³/год 71 м 20 м³/год 23 м 20 м³/год 30 м 20 м³/год 37 м 20 м³/год 44 м 22 м³/год 27 м³/год 55 м 71 м 42 м³/год 20 м 42 м³/год 27 м 42 м³/год 31 м 42 м³/год 42 м³/год 40 м 47 м 42 м³/год 58 м 42 м³/год 72 м 60 м³/год 19 м 72 м³/год 22 м 72 м³/год 72 м³/год 27 м 33 м 72 м³/год 40 м 72 м³/год 53 м 72 м³/год 59 м 72 м³/год 72 м 114 м³/год 114 м³/год 22 м 27 м 120 м³/год 32 м 120 м³/год 120 м³/год 33 м 54 м 126 м³/год 35 м 132 м³/год 41 м 132 м³/год 46 м 132 м³/год 61 м 132 м³/год 67 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EBARA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EBARA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації EBARA 3M 32-200/3.0
Ціни на EBARA 3M 32-200/3.0 |
---|---|---|---|---|
EBARA 3M 32-200/5.5 | від 60 609 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 32-125/1.1 | від 29 605 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 32-160/1.5 | від 34 175 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA 3M 32-160/2.2 | від 39 240 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 32-200/7.5 | від 64 644 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 40-125/1.5 | від 34 835 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 40-125/2.2 | від 37 345 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 40-200/5.5 | від 66 373 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA 3M 40-200/7.5 | від 71 520 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 40-200/11 | від 100 918 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 50-160/5.5 | від 65 426 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 50-160/7.5 | від 70 120 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 50-200/9.2 | від 104 253 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 50-200/11 | від 107 012 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 65-125/5.5 | від 76 379 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 65-160/7.5 | від 88 936 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 65-200/15 | від 162 226 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 65-160/9.2 | від 116 729 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 65-160/11 | від 121 381 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 65-160/15 | від 153 827 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 65-200/18.5 | від 174 702 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA 3M 65-200/22 | від 202 000 грн. | 1 пропозиція |