Поверхневий насос Saer FC 30-2A
Saer FC 30-2A продуктивнівідцентровий 16 м³/год 89 м 18 м³/год 96 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Saer FC 30-2A
Усі ціни 9 →Насос поверхневий SAER відцентровий FC-30 2A 750Вт 3м³/ч Hmax 50м 00002057 | 44 143 грн. |
Насос центробежный SAER FC-30 2A трехфазный | 44 143 грн. |
Насос центробежный Saer FC-30 2A с двумя рабочими колесами, трёхфазный | 37 036 грн. |
Насос центробежный SAER FC-30 2A трехфазный | 44 143 грн. |
Насос відцентровий SAER FC-30 2A з двома робочими колесами, трифазний | 44 143 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Saer FC 30-2A:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Може бути оснащений трифазним двигуном
Модификації Saer FC 30-2A
Ціни на Saer FC 30-2A |
---|---|---|---|---|
Saer FC 30-2B | від 38 793 грн. | 3 пропозиції | ||
Saer FC 30-2A | від 32 547 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →