Циркуляційний насос Aquatica 774711 9 м 160 мм
Aquatica 774711 9 м
160 мм
9 м
160 мм
12 м 195 мм
Призначення:підвищення тиску ХВС
Продуктивність:1800 л/год
Макс. напір:9 м
Споживана потужність:120 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики 774711
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 774711 9 м 160 мм
Усі ціни 13 →Насос циркуляционный Aquatica GPD15-9A/160 (774711) | 3 802 грн. |
Насос циркуляційний Aquatica 774711 (774711) | 3 360 грн. |
Насос для повышения давления Aquatica 120Вт Hmax 9м Qmax 30л/мин (774711) | 3 080 грн. |
Aquatica Aquatica GPD15-9A/160 (774711) 774711 | 3 168 грн. |
Насос циркуляційний Aquatica 120 Вт Hmax 9 м Qmax 30 л / хв (774711) | 3 168 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Aquatica 774711
Ціни на Aquatica 774711 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 774711 9 м 160 мм | від 2 737 грн. | 13 пропозицій | ||
Aquatica 774714 12 м 195 мм | від 4 787 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →