Струни EBS Stainless Steel 5-String 45-128
EBS Stainless Steel 5-String 45-128 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EBS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EBS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EBS Stainless Steel 5-String 45-128
Струна для гітар Струни для бас-гітари Ebs SS-CM 5-strings (45-128) Stainl | 924 грн. |
Струна для гитар Струны для бас-гитары Ebs SS-CM 5-strings (45-128) Stainl | 924 грн. |
Струни для бас-гітари EBS SS-CM 5-strings (45-128) Stainless Steel (29-3-1 | 924 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →