Струни DAddario Pro-Arte Nylon 29-45 (EJ44)
DAddario Pro-Arte Nylon 29-45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Pro-Arte Nylon 29-45
Усі ціни 7 →Струна для гітар Комплект струн D'addario EJ44 Pro-Arte Extra Hard Tension | 561 грн. |
Струна для гитар Комплект струн D'addario EJ44 Pro-Arte Extra Hard Tension | 561 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario EJ44 Classical Silverplated Wound Ny | 555 грн. |
Струны D'ADDARIO EJ44 PRO-ARTE EXTRA HARD TENSION | 561 грн. |
D'Addario EJ44 Nylon Pro-Arte Extra Hard (29-45) | 561 грн. |
Струни DAddario EJ44 Pro-Arte Nylon Extra Hard Tension | 664 грн. |
Струни для класичних гітар D'Addario EJ44 PRO-ARTE EXTRA HARD TENSION | 561 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →