Вбудована мікрохвильова піч ECG MTD 2390 VGSS
Фото 6 |
ECG MTD 2390 VGSS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ECG MTD 2390 VGSS
Усі ціни 31 →ECG MTD 2390 VGSS | 9 157 грн. |
ECG MTD 2390 VGSS | 9 116 грн. |
Мікрохвильова піч Ecg Mtd 2390 Vgss | 10 817 грн. |
ECG MTD 2390 VGSS | 9 111 грн. |
Вбудована мікрохвильова пiч ECG MTD 2390 VGSS | 9 675 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →