Мікрохвильова піч EDLER ED-2050W білий
EDLER ED-2050W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EDLER ED-2050W білий
Усі ціни 28 →Мікрохвильова піч Edler ED-2050W | 2 099 грн. |
Edler Edler ED-2050W | 2 199 грн. |
Edler ED-2050W | 2 156 грн. |
EDLER ED-2050W | 2 156 грн. |
Мікрохвильовка Edler ED-2050W | 2 350 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →