Мікрохвильова піч EDLER ED-2072B чорний
EDLER ED-2072B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EDLER ED-2072B чорний
Усі ціни 18 →Мікрохвильова піч Edler ED-2072B | 2 199 грн. |
Edler Edler ED-2072B | 2 199 грн. |
EDLER ED-2072B | 2 156 грн. |
EDLER ED-2072B | 2 145 грн. |
Піч свч соло Edler ed-2072b | 2 177 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →