Конвектор EDLER EDHT-7750 2 кВт
EDLER EDHT-7750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EDLER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EDLER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EDLER EDHT-7750 2 кВт
Усі ціни 34 →Edler Edler EDHT-7750 | 799 грн. |
Edler EDHT-7750 | 1 100 грн. |
Конвектор Edler EDHT-7750 | 799 грн. |
Edler EDHT-7750 | 1 100 грн. |
Обогреватель Edler EDHT-7750 | 2 015 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →