Плита EDLER EDJB-5216 білий
EDLER EDJB-5216 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EDLER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EDLER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EDLER EDJB-5216 білий
Усі ціни 24 →Настільна плита Edler EDJB-5216 | 1 334 грн. |
Настільна плита Edler EDJB-5216 | 999 грн. |
Edler Edler EDJB-5216 | 999 грн. |
Настільна плита Edler EDJB-5216 | 1 251 грн. |
Настільна плита Edler EDJB-5216 | 999 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →