Плита Domotec MS 5852 чорний
Domotec MS 5852 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS 5852 чорний
Усі ціни 10 →Електроплита Domotec MS-5852 CERAMIC на 2 Диски Емальоване покриття | 1 908 грн. |
Електроплита Domotec MS-5852, інфрачервона на 2 комірки, 1200 W | 1 799 грн. |
Електроплита Domotec MS-5852 | 1 400 грн. |
Плита інфрачервона Domotec MS-5852 | 1 559 грн. |
Електроплита Domotec MS-5852 CERAMIC на 2 Диски 900 Вт | 1 891 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →