Плита FIRST Austria FA 5096-2 чорний
FIRST Austria FA 5096-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA 5096-2 чорний
Усі ціни 14 →Плита First FA-5096-2 | 1 735 грн. |
Електроплита склокерамічна FIRST FA-5096-2 | 1 929 грн. |
Електроплита склокерамічна FIRST FA-5096-2 | 1 999 грн. |
Настільна плита First FA-5096-2 | 2 785 грн. |
Настільна плита First FA-5096-2 | 1 781 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →