Сушарка для білизни EGE Maxi Junior
EGE Maxi Junior |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGE Maxi Junior
Усі ціни 10 →Сушарка для білизни Ege Junior 16 м (18114) | 999 грн. |
Сушарка Ege Flora для білизни 16 м (18114) (18117 | 716 грн. |
Сушилка Ege Flora для белья 16 м (18114) (18117 | 716 грн. |
Сушарка для білизни Ege Junior 16 м (18114) 18114 | 999 грн. |
EGE Flora 16 м (18114) Flora16м(18114) | 769 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →