Душова перегородка Eger Bifold 599-163-90 (h)
Фото 5 |
Eger Bifold 599-163-90 (h) 80 см90 см |
|
Профіль з алюмінію.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eger Bifold 599-163-90 (h)
Усі ціни 6 →Душові двері Eger bifold 90x185 см 599-163-90 599-163-90(h) | 10 973 грн. |
Двері для душової ніші EGER bifold скляні розсувні двосекційні 195x90см пр | 10 973 грн. |
Eger Eger Bifold 599-163-90(h) 90x195 599-163-90(h) | 10 973 грн. |
Душевая дверь Eger Bifold 90x195 см 599-163-90(h) 599-163-90(h) | 10 973 грн. |
Двері душові EGER BIFOLD 599-163-90(h), 90 см | 10 424 грн. |
Ширма скляна для душової ніші розсувна двохсекційна EGER bifold 90см x 195 | 10 973 грн. |
Модификації Eger Bifold 599-163-90 (h)
Ціни на Eger Bifold 599-163-90 (h) |
---|---|---|---|---|
Eger Bifold 599-163-80 (h) | від 10 033 грн. | 5 пропозицій | ||
Eger Bifold 599-163-90 (h) | від 10 424 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →