Душова перегородка Eger Bifold 599-153-80W
Eger Bifold 599-153-80W 80 см90 см |
|
Ширина перегородки регулюється
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eger Bifold 599-153-80W
Усі ціни 8 →Бокова стінка Eger 80x195 см 599-153-80W (h) 599-153-80W(h) | 6 756 грн. |
Стінка для душової кабіни Eger 80 см (599-153-80W(h)) 599-153-80W(h) | 6 756 грн. |
Ширма скляна для душ кабіни 80см x 195см EGER скло прозрачное 6мм 599-153- | 6 756 грн. |
Стінка нерухома для душу Eger 80х195 см, хром, прозора 599-153-80W(h) 599- | 6 756 грн. |
Бічна стінка Eger 80x195 см 599-153-80W (h) 599-153-80W(h) | 6 756 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Eger Bifold 599-153-80W
Ціни на Eger Bifold 599-153-80W |
---|---|---|---|---|
Eger Bifold 599-153-80W | від 6 756 грн. | 8 пропозицій | ||
Eger Bifold 599-153-90W | від 5 722 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →