Ланцюгова пила Ego CSX3000 (0140014001)
Відео 3Фото 8 |
Ego CSX3000 акк. 1 шт 4 Агод акк. відсутній |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ego CSX3000
Усі ціни 12 →Електропила EGO CSX3000 акумуляторна 0140014001 | 18 999 грн. |
Пила ланцюгова акум. EGO CSX3000 КАРКАС (82577) | 18 999 грн. |
Пила ланцюгова акумуляторна EGO CSX3000S (82577) | 18 999 грн. |
Пила акумуляторна ланцюгова Ego CSX3000 (без АКБ і ЗП) 82577 | 18 999 грн. |
Пила ланцюгова акум. CSX3000, 56В, шина 30см, 45лан, 3/8P, 1,1мм, КАРКАС | 18 999 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ego CSX3000
Ціни на Ego CSX3000 |
---|---|---|---|---|
Ego CSX3002 | від 31 881 грн. | 15 пропозицій | ||
Ego CSX3000 | від 18 999 грн. | 12 пропозицій |