Ланцюгова пила Makita DUC353Z
Відео 3Фото 4 |
Makita DUC353Z |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita DUC353Z
Усі ціни 32 →Акумуляторна ланцюгова пилка Makita DUC353Z (Без АКБ та ЗУ) | 16 023 грн. |
Акумуляторна ланцюгова пила MAKITA DUC353Z | 12 430 грн. |
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC 353 Z DUC353Z | 15 799 грн. |
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC353Z, без акб | 15 799 грн. |
Аккумуляторная цепная пила Makita (DUC353Z) - без аккумулятора и зарядного | 20 282 грн. |
Безщітковий двигун
Головною перевагою даної моделі є наявність безщіткового двигуна. Наявність електроніки замість вугільних щіток збільшило термін служби двигуна, а також його ККД. Безщіткова технологія дозволяє розганяти ланцюг до 20 м/с, завдяки чому товсті колоди пиляються легше і швидше (більшість аналогічних моделей мають швидкість ланцюга 12 – 13 м/с). Порівняно з колекторними двигунами значно знижена вібрація. Виробник передбачив наявність електронного захисту двигуна, яка відключає прилад при перевантаженні.
Робота від двох акумуляторів
Пристрій працює одночасно від двох акумуляторів, кожен ємністю по 3 Агод (у комплект не входять). Кількість заряду завжди можна перевірити завдяки електронному індикатору на корпусі. Повністю заряджених акумуляторів вистачає на 40 хвилин роботи.
Особливості конструкції
Підтягнути ланцюг можна за допомогою регулятора на корпусі без додаткової викрутки і гайкового ключа. А відкидний щиток і гальмо ланцюга захистять оператора під час зворотного удару (при зіткненні з металевими предметами). Єдиним мінусом є недешеві комплектуючі, які найчастіше виходять з ладу, як-от підшипники і редуктор.
Модификації Makita DUC353Z
Ціни на Makita DUC353Z |
---|---|---|---|---|
Makita DUC303Z | від 13 280 грн. | 2 пропозиції | ||
Makita DUC353RF2 | від 23 306 грн. | 1 пропозиція | ||
Makita DUC353RT2 | від 27 097 грн. | 2 пропозиції | ||
Makita DUC353Z | від 12 430 грн. | 32 пропозиції |