Штроборез Eibenstock ETR 400.1 P 0682A000
Відео 4Фото 11 |
Eibenstock ETR 400.1 P 0682A000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eibenstock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eibenstock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eibenstock ETR 400.1 P 0682A000
Циркулярна пилка для каменю Eibenstock ETR 400.1 P | 49 599 грн. |
Циркулярна пила по каменю Eibenstock ETR 400.1 P з відрізним диском 400 мм | 57 290 грн. |
Циркулярна пила для каменю Eibenstock ETR 400.1 P (0682a000). | 49 550 грн. |
Пила циркулярна для каменю Eibenstock ETR400.1P | 61 573 грн. |
Пила цирк. для каменю ETR400.1P Eibenstock, 2850Вт, 1950об/хв, 400мм, 152м | 61 573 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →