Штроборез GTM DC002255
Відео 1Фото 3 |
GTM DC002255 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM DC002255
Усі ціни 6 →Нарезчик швов (электромотор) Gtm DC002255 | 14 431 грн. |
Электрорез GTM DC002255 220В 2300Вт 255мм 4800об (DC002255) | 14 107 грн. |
Електроріз GTM DC002255 15341 | 14 485 грн. |
GTM Електроріз GTM DC002255 220В 2300Вт 255мм 4800об (DC002255) | 14 484 грн. |
Електроріз GTM DC002255 (255 мм) | 14 484 грн. |
Електроріз GTM DC002255 2300Вт для різання бетонних та інших конструкцій | 14 340 грн. |
Відеоогляди
Для роботи з алмазними дисками, що вимагають під час роботи водяне охолодження, в комплекті йде мінінасос та трубка для подачі води. Комплектація: алмазні диски 2 шт, мінінасос для подачі води, трубка для подачі води, ключ для дисків 2 шт.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →