Штроборез Eibenstock ETR 350 P 06818000
Відео 1Фото 5 |
Eibenstock ETR 350 P 06818000 |
|
Модель ETR 350 без системи підведення води, а в моделі ETR 350 P є система підведення води до місця обробки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eibenstock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eibenstock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eibenstock ETR 350 P 06818000
Усі ціни 8 →Циркулярна пила по каменю Eibenstock ETR350P з підключенням води, відрізни | 48 659 грн. |
Циркулярна пилка для каменю та плитки Eibenstock ETR350P | 39 915 грн. |
Циркулярна пилка для різання каменю з підведенням води Eibenstock ETR 350 | 41 330 грн. |
Eibenstock ETR350P | 41 691 грн. |
Пила дискова для каменю Eibenstock ETR 350 P | 46 898 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →