Поверхневий насос Einhell Aquinna (4180400)
Фото 6 |
Einhell Aquinna акумулятор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Aquinna
Усі ціни 34 →Насос садовий Einhell AQUINNA PXC, 36В, 3000 л/год, (без АКБ та ЗП) (41804 | 4 074 грн. |
Насос садовий акумуляторний Einhell AQUINNA | 4 074 грн. |
Насос садовий EINHELL AQUINNA PXC, 36В, 3000 л/ч, (без АКБ і ЗП) (4180400) | 4 074 грн. |
Einhell Einhell AQUINNA PXC без АКБ и ЗУ (4180400) 4180400 | 4 074 грн. |
Насос садовий EINHELL AQUINNA PXC, 36В, 3000 л/ч, (без АКБ і ЗП) (4180400) | 4 074 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →