Перфоратор Einhell Expert TE-RH 32-1600 4F (4258508)
Фото 7 |
Einhell Expert TE-RH 32-1600 4F
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Потужність:1600 Вт
Енергія удару:4.5 Дж
Число ударів:4600 уд/хв
Оберти холостого ходу:800 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Вага:5.2 кг
Всі характеристики
Характеристики Expert TE-RH 32-1600 4F
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert TE-RH 32-1600 4F
Усі ціни 15 →Перфоратор Einhell TE-RH 32-1600 4F, в кейсі | 4 998 грн. |
Електричний перфоратор Einhell TE-RH 32-1600 4F, 1600Вт (4258508) 4258508 | 4 998 грн. |
Електричний перфоратор EINHELL TE-RH 32-1600 4F, 1600Вт (4258508) | 4 998 грн. |
Перфоратор электрический Einhell TE-RH 32-1600 4F, 1600Вт, SDS+, 4.5Дж, ке | 4 998 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →