Перфоратор Einhell Expert Plus HEROCCO 36/28 (4513950)
Відео 3Фото 14 |
Багатофункціональний акумуляторний перфоратор побутового класу. Оснащений безщітковим двигуном, металевим редуктором із запобіжною муфтою, патроном під оснащення SDS+ та пневматичним ударним механізмом з енергією удару 3.2 Дж. Перемикач на корпусі дозволяє вибрати бажаний режим роботи: свердління (з ударом або без нього) або довбання (з проворотом оснастки) . За допомогою перфоратора Einhell Expert Plus HEROCCO 36/28 можна робити в бетоні та цегляній кладці отвори діаметром до 28 мм (у дереві – до 30 мм, у сталі – до 13 мм).
Інструмент може похвалитися наявністю підсвічування та антивібраційних демпферів, які зменшують навантаження на руки оператора. Перфоратор поставляється в комплекті з кейсом, передньою рукояткою та обмежувачем глибини свердління, але без акумуляторів та зарядного пристрою. Для роботи будуть потрібні 2 акумуляторні батареї з 18-вольтової «родини» Einhell Power X-Change. Перфоратор може працювати від АКБ ємністю від 1.5 до 8 Агод, але для повного використання можливостей інструменту виробник рекомендує використовувати батареї не менше 3 Агод.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell Expert Plus HEROCCO 36/28
Усі ціни 22 →Акумуляторний перфоратор Einhell Herocco 36/28 Solo New, без акб | 11 154 грн. |
Перфоратор Einhell HEROCCO 36/28, 36В (без АКБ та ЗП), (4513950) 4513950 | 11 154 грн. |
Перфоратор EINHELL HEROCCO 36/28, 36В (без АКБ і ЗП), (4513950) | 11 154 грн. |
Перфоратор акумуляторний Einhell Expert Plus HEROCCO 36/28 (4513950) | 11 154 грн. |
Перфоратор акумуляторний Einhell HEROCCO 36/28 (4513950) | 11 154 грн. |