Фрезер Einhell Professional TP-RO 18 Set Li BL Solo (4350410)
Відео 1Фото 11 |
Einhell Professional TP-RO 18 Set Li BL Solo |
|
Модель TP-RO 18 Set Li BL Solo поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Professional TP-RO 18 Set Li BL Solo
Усі ціни 11 →Фрезер Einhell TP-RO 18 Set Li BL, PXC, 18В (без АКБ та ЗП), (4350410) 435 | 6 794 грн. |
EINHELL TP-RO 18 Set Li BL, PXC, 18В (без АКБ и ЗУ), (4350410) | 6 794 грн. |
Фрезер Einhell TP-RO 18 Set Li BL - Solo акум., PXC, 18В, 6/8 мм, 10000-30 | 7 992 грн. |
Фрезер Einhell TP-RO 18 Set Li BL-PXC, 18В, 6/8 мм, 10000-30000 об/хв (без | 6 794 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →