Болгарка Einhell Professional TP-AG 18/125 CE Q Li Solo (4431155)
Відео 1Фото 5 |
Einhell Professional TP-AG 18/125 CE Q Li Solo |
|
Модель TP-AG 18/125 CE Q Li Solo поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Professional TP-AG 18/125 CE Q Li Solo
Усі ціни 13 →Шліфмашина кутова акумуляторна Einhell TP-AG 18/125 CE Li 18В (без АКБ та | 4 770 грн. |
Шліфмашина кутова акумуляторна EINHELL TP-AG 18/125 CE Li 18В (без АКБ та | 4 770 грн. |
Шліфувальна машина Einhell TP-AG 18/125 CE Q Li - Solo, PXC, 125мм, 18В, 3 | 4 658 грн. |
Шлифмашина угловая аккумуляторная Einhell TP-AG 18/125 CE Q Li - Solo, PXC | 4 770 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →