Плиткоріз Einhell RT-SC 570 L (4301444)
Відео 1Фото 7 |
Einhell RT-SC 570 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell RT-SC 570 L
Усі ціни 6 →Каменеріз Einhell TE-CS 570 L | 24 732 грн. |
Einhell RT-SC 570 L 4301444 | 22 200 грн. |
Einhell RT-SC 570 L 4301444 | 22 755 грн. |
Каменеріз Einhell TE-CS 570 L | 24 731 грн. |
Каменеріз Einhell TE-CS 570 L | 24 736 грн. |
Камнерез Einhell RT-SC 570 L | 24 732 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →