Пилосос
Einhell TE-HV 18/06 Li-Solo
Відео 3Фото 4 |
Einhell TE-HV 18/06 Li-Solo |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell TE-HV 18/06 Li-Solo
Усі ціни 15 →Акумуляторний пилосос Einhell TE-HV 18/06 Li - Solo, без акб | 2 994 грн. |
Einhell Einhell TE-HV 18/06 Li - Solo (без АКБ и ЗУ) | 2 994 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Einhell TE-HV 18/06 Li - Solo (2347190 | 2 994 грн. |
Пылесос профессиональный аккумуляторный Einhell TE-HV 18/06 Li-Solo, 18В, | 2 994 грн. |
Einhell TE-HV 18/06 Li Solo (2347190) 2347190 | 2 994 грн. |
ще 10 пропозицій
Крутий пилосос, бравши для прибирання в авто, але й у будинку за допомогою засобів, які є в комплекті, можна прибирати. Потужний на стільки, що може втягувати воду з вологих ковриків. Мобільність, достатня потужність Не виявив Антон Андрєєв: користуюся Einhell TE-HV 18/06 Li-Solo менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →