Пилосос
Einhell TE-SV 18 Li-Solo
Відео 2Фото 2 |
Einhell TE-SV 18 Li-Solo |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell TE-SV 18 Li-Solo
Усі ціни 10 →Акумуляторний пилосос Einhell TE-SV 18 Li - Solo, без акб | 5 454 грн. |
Einhell Einhell TE-SV 18 Li-Solo | 5 454 грн. |
Пилосос вертикальний Einhell TE-SV 18 Li (без АКБ та ЗП), (2347180) 234718 | 5 454 грн. |
Einhell TE-SV 18 Li - Solo (без АКБ і ЗП) (2347180) 2347180 | 5 454 грн. |
Einhell TE-SV 18 Li - Solo (2347180) TE-SV18Li-Solo(2347180) | 5 455 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →