Пилосос
Einhell TC-VC 1820 S
Відео 7 |
Einhell TC-VC 1820 S |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell TC-VC 1820 S
Усі ціни 21 →Einhell Einhell TC-VC 1820 S | 2 299 грн. |
Будівельний пилосос Einhell TC-VC 1820 S | 2 299 грн. |
Пилосос будівельний Einhell TC-VC 1820 S (2342167) | 2 414 грн. |
Пилосос будівельний Einhell Classic TC-VC 1820 S (2342167) | 2 299 грн. |
Пылесос Einhell TC-VC 1820 S влажная/сухая уборка 2342167 | 2 299 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →