Електролобзик Einhell TP-JS 18/135 Li BL Solo
Відео 1Фото 8 |
Einhell TP-JS 18/135 Li BL Solo |
|
Модель TP-JS 18/135 Li BL Solo поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell TP-JS 18/135 Li BL Solo
Усі ціни 10 →Акумуляторний електролобзик Einhell TP-JS 18/135 Li BL, PXC 18В (без АКБ т | 5 142 грн. |
Лобзик Einhell TP-JS 18/135 Li BL - Solo аккумуляторный, PXC 18В, 3500об•м | 5 142 грн. |
Einhell TP-JS 18/135 Li BL - Solo (4321260) TP-JS18/135LiBL-Solo(4321260) | 4 975 грн. |
Електролобзик Einhell TP-JS 18/135 Li BL Solo (4321260) TP-JS 18/135 Li BL | 5 142 грн. |
Электролобзик аккумуляторный Einhell TP-JS 18/135 Li BL - Solo 18V ход 26м | 5 142 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →