Електролобзик Einhell Classic TC-JS 85 (4321140)
Відео 1Фото 5 |
Einhell Classic TC-JS 85 |
|
Побутовий 620-ватний електролобзик, призначений для аматорської роботи з дерева в домашній майстерні. Може різати деревину завтовшки до 85 мм (також заявлена можливість пиляти пластик завтовшки до 12 мм і сталь до 8 мм). Прилад має регулювання інтенсивності маятникового ходу та налаштування частоти ходів пильного полотна (800 – 3000 ход/хв) — функції, необхідні для точного підбору режимів різання, виходячи з умов роботи та властивостей матеріалу, що розпилюється. Лобзик Einhell Classic TC-JS 85 може здувати тирсу з лінії різання за допомогою спрямованого потоку повітря. Також передбачена можливість збору стружки за допомогою пилососа, що підключається (у комплект входить відповідний патрубок). До електролобзика додаються пластиковий кейс, паралельний упор для пиляння вздовж кромок та одне пиляльне полотно для роботи по дереву.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell Classic TC-JS 85
Электрический лобзик EINHELL TC-JS 85 | 2 430 грн. |
Лобзик Einhell TC-JS 85 (4321140) | 2 430 грн. |
Лобзик електричний Einhell TC-JS 85 (4321140) | 2 430 грн. |
Електролобзик Einhell 4321140 TC-JS 85 | 2 357 грн. |