Міксер будівельний Einhell X-Change TP-MX 18-2 Li BL - Solo (4258770)
Відео 2Фото 11 |
Einhell X-Change TP-MX 18-2 Li BL - Solo |
|
Належить до серії Power X-Change, для роботи потрібна 1 батарея 18 В.
Акумулятор і зарядний пристрій входять в комплект поставки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell X-Change TP-MX 18-2 Li BL - Solo
Усі ціни 11 →Акумуляторний міксер Einhell TP-MX 18-2 Li BL Solo, без акб | 5 293 грн. |
Міксер будівельний Einhell TP-MX 18-2 Li (без АКБ та ЗП) (4258770) 4258770 | 5 293 грн. |
Міксер будівельний Einhell TP-MX 18-2 Li BL - Solo, PXC, 18В, 450/720об/хв | 5 342 грн. |
Миксер строительный аккумуляторный Einhell TP-MX 18-2 Li BL - Solo, PXC, 1 | 5 293 грн. |
Міксер будівельний Einhell TP-MX 18-2 Li BL - Solo, PXC, 18В, 450/720об/хв | 5 293 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →