Радіатор EKWB EK-Quantum Surface P280M - Black
Фото 10 |
EKWB EK-Quantum Surface P280M - Black
Тип:радіатор
Вентилятор:⌀ 140 мм
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики EK-Quantum Surface P280M - Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EKWB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EKWB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EKWB EK-Quantum Surface P280M - Black
Радіатор EKWB EK-Quantum Surface P280M - Black 3831109838532 | 4 599 грн. |
Радиатор EKWB EK-Quantum Surface P280M - Black 3831109838532 | 4 393 грн. |
Радіатор для СРО Ekwb EK-Quantum Surface P280M - Black (3831109838532) 383 | 4 599 грн. |
Ekwb Радіатор для СРО Ekwb EK-Quantum Surface P280M - Black (3831109838532 | 4 599 грн. |
Модификації EKWB EK-Quantum Surface P280M - Black
Ціни на EKWB EK-Quantum Surface P280M - Black |
---|---|---|---|---|
EKWB EK-Quantum Surface P120M - Black | від 2 949 грн. | 6 пропозицій | ||
EKWB EK-Quantum Surface P240M - Black | від 4 499 грн. | 1 пропозиція | ||
EKWB EK-Quantum Surface P280M - Black | від 4 393 грн. | 4 пропозиції | ||
EKWB EK-Quantum Surface P360M - Black | від 5 554 грн. | 9 пропозицій | ||
EKWB EK-Quantum Surface P480M - Black | від 6 702 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →