Система охолодження EKWB FC980 GTX Ti Strix Backplate - Black
Фото 3 |
EKWB FC980 GTX Ti Strix Backplate - Black
Тип:backplate
Призначення:відеокарта
Утримує задня пластина з чорного анодованого алюмінію для водоблоку серії EK-FC980 GTX Ti Strix.
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики FC980 GTX Ti Strix Backplate - Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EKWB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EKWB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EKWB FC980 GTX Ti Strix Backplate - Black
Усі ціни 9 →Кріпильна пластина EKWB EK-FC980 GTX Ti Strix Backplate - Black 3831109830 | 999 грн. |
Радиатор охлаждения EKWB EK-FC980 GTX Ti Strix Backplate - Black (38311098 | 818 грн. |
Радіатор охолодження Ekwb EK-FC980 GTX Ti Strix Backplate - Black (3831109 | 999 грн. |
EKWB EK-FC980 GTX Ti Strix Backplate - Black (3831109830895) 3831109830895 | 999 грн. |
Ekwb Радіатор охолодження Ekwb EK-FC980 GTX Ti Strix Backplate - Black (38 | 999 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →