Стільчик-гойдалка El Camino Debut ME1102
Фото 3 |
El Camino Debut ME1102 |
|
Музична шкатулка. Bluetooth. 5 швидкостей хитання. Таймер: 8, 15, 30 хвилин.
Живлення: від мережі / від батарейок (4хАА)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог El Camino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі El Camino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити El Camino Debut ME1102
Усі ціни 16 →Стульчик-качели El Camino Me 1102 Debut Serious Gray | 7 119 грн. |
Стільчик-гойдалка El Camino ME 1102 DEBUT (serious grey) | 7 636 грн. |
Стільчик-гойдалка El Camino ME 1102 DEBUT (serious grey) | 6 650 грн. |
Стілець для годування El Camino ME 1102 DEBUT posh black (ME 1102 posh bla | 6 648 грн. |
Стілець-гойдалка 2 в 1 EL Camino ME 1102 Debut Serious Gray ME 1102 Seriou | 7 048 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →