Бойлер Eldom 72267WDG
Відео 2 |
Eldom 72267WDG |
|
Порівняно недорогий компактний водонагрівач накопичувального типу від болгарської компанії Eldom. Ця модель розрахована на підключення до стандартної побутової однофазної електромережі 230 В, а також має максимально лаконічне механічне управління складається з однієї ручки терморегулятора та стрілочного термометра. Циліндрична Форма корпуса, об'єм бака становить 50 л. Всередині системи встановлені два «сухих» ТЕНа за 800 Вт кожен.
Загальна споживана потужність — 1600 Вт, що є хорошим показником для такого об'єму. Термостійка емаль захищає бак зсередини від корозії, а магнієвий протектор зменшує утворення накипу на поверхні самих ТЕНів. Гарантійний термін служби бака — 7 років. Водонагрівач Eldom Style Dry Slim72267WDG легко встановлюється в приміщеннях з обмеженим простором, спосіб встановлення — виключно вертикальний. Також прилад може похвалитися стандартною системою безпеки, яка автоматично відключає ТЕНи при критичному підвищенні температури нагріву, а також запобіжним клапаном, який зливає надлишки води при підвищенні тиску в бойлері вище 6 атмосфер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eldom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eldom.
Купити Eldom 72267WDG
Усі ціни 41 →Eldom Eldom Style 50 Dry Slim 72267WD | 7 586 грн. |
Водонагрівач ELDOM Slim 50 72267WDG | 7 420 грн. |
Водонагрівач Eldom Style DRY 50 SLIM 2x0.8 kW 72267WD 3149 | 7 207 грн. |
Электрический водонагреватель Eldom Style DRY 50 SLIM 2x0.8 kW 72267WD | 7 221 грн. |
Водонагрівач Eldom Style DRY 50 SLIM 2x0.8 kW 72267WD 002331 | 6 699 грн. |
Електричний бойлер вирішив встановити після того, як почалися проблеми з другим, тобто водогрійним контуром газового котла. Сервісник сказав, що ремонт буде дорогим і займе часу до двох тижнів. Таких грошей у мене все одно немає, та й чим обігріватись два тижні зовсім незрозуміло. А цей бойлер я самостійно встановив за день без проблем. Місця для установки водонагрівача було зовсім небагато і бойлери стандартної ширини в наявну нішу просто не поміщалися, а ця модель має вужчий профіль (36 см) і стала на місце як рідна. Її ємність дорівнює 50 літрам, чого достатньо для того, щоб акуратно прийняли душ дві людини. Власне я тільки на нас з дружиною і розраховував, тому що брати зайвий об'єм не тільки марно, а й затратно відразу з двох причин - більш ємні моделі суттєво дорожчі і чим більша площа бака, тим вищі його теплові втрати. У конструкції використані так звані сухі ТЕНи, що виключає накипівтворення на самих нагрівачах. Та й міняти ТЕНи у разі проблем буде значно простіше. Бак усередині емальований та має додатковий електрохімічний протекторний захист, реалізований за допомогою магнієвого анода. Регулятор температури простий та надійний, що працює на основі термомеханічного принципу. Має потужний шар теплоізоляції та добре тримає набрану температуру. Зібраний у Болгарії, що на мій погляд краще вітчизняних конструкцій. Гріється 50-літровий об'єм досить довго, все ж таки двох ТЕНів сумарною потужністю всього 1,6 кВт для такого об'єму обмаль. Ще можна поскаржитися на термометр, що він показує будь-що, але не поточну температуру води, що витікає. |
Модификації Eldom 72267WDG
Ціни на Eldom 72267WDG |
---|---|---|---|---|
Eldom 72269WDG | від 5 999 грн. | 33 пропозиції | ||
Eldom 72267WDG | від 6 290 грн. | 41 пропозиція | ||
Eldom Style 72268WG | від 6 323 грн. | 5 пропозицій | ||
Eldom 72268WDG | від 5 600 грн. | 44 пропозиції |