Бойлер Eldom Eureka WV15046D
Фото 8 |
Eldom Eureka WV15046D |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eldom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eldom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eldom Eureka WV15046D
Усі ціни 24 →Eldom Eldom Eureka 150 WV15046D | 15 947 грн. |
Водонагрівач Eldom Eureka 150 2x1.0 kW WV15046D 3642 | 15 150 грн. |
Водонагреватель Eldom Eureka 150 2x1.0 kW WV15046D | 15 621 грн. |
Eldom Водонагрівач Eldom Eureka 150 2x1.0 kW WV15046D | 15 910 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний, накопичувальний Eldom Eureka WV15046D | 13 712 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Eldom Eureka WV15046D
Ціни на Eldom Eureka WV15046D |
---|---|---|---|---|
Eldom Eureka WV08046D | від 8 505 грн. | 33 пропозиції | ||
Eldom Eureka WV10046D | від 10 854 грн. | 3 пропозиції | ||
Eldom Eureka WV15046D | від 13 688 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →