Бойлер Eldom Style 72267WG
Eldom Style 72267WG |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eldom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eldom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eldom Style 72267WG
Усі ціни 13 →Eldom Eldom Style 50 Slim 72267W | 6 034 грн. |
Электрический водонагреватель Eldom Style 50 SLIM 1.5 kW 72267W | 5 812 грн. |
Eldom Водонагрівач Eldom Style 50 SLIM 1,5 kW 72267W | 6 020 грн. |
Водонагрівач Eldom Style 50 SLIM 1,5 kW 72267W | 6 041 грн. |
Бойлер Eldom Style 50 Slim 1,5 kW 72267W | 6 034 грн. |
ще 8 пропозицій
Під час повної гарантії потік, сервіс мило просив розібрати самим, а потім сказали, що випадок не гарантійний посилаючись на великий знос магнієвого анода. Не раджу зв'язуватися з цією торговою маркою. Все до моменту поломки. Липова гарантія. користуюся Eldom Style 72270WG більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Eldom Style 72267WG
Ціни на Eldom Style 72267WG |
---|---|---|---|---|
Eldom Style 72269WG | від 5 107 грн. | 20 пропозицій | ||
Eldom Style 72267WG | від 5 551 грн. | 13 пропозицій | ||
Eldom Style 72265WG | від 5 857 грн. | 12 пропозицій | ||
Eldom Style 72270WG | від 6 641 грн. | 11 пропозицій | ||
Eldom Style 72266WG | від 8 299 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →