Духова шафа Electrolux AssistedCooking KOEBP 39 WX (949 498 483)
Фото 6 |
Electrolux AssistedCooking KOEBP 39 WX нержавіюча сталь чорний |
|
Просунута, багатофункціональна і зручна у використанні електрична духова шафа від популярного бренду Electrolux, представлена на ринку в 2023 році. Модель позиціонується виробником у верхній ціновий сегмент і може похвалитися місткою робочою камерою, безліччю режимів роботи, що підтримуються, а також можливість управління безпосередньо зі смартфона користувача. Так, духова шафа Electrolux AssistedCooking KOEBP 39 WX має корисну місткість робочої камери на рівні 71 літр.
З широким температурним діапазоном від 30 до 300 ° C пристрій підходить для виконання різних кулінарних завдань. Різноманітні режими готування, включаючи гриль, конвекцію та розморожування, а також функція термощупу, роблять цю шафу універсальним інструментом для регулярного приготування будинку. За допомогою термощупа можна легко контролювати температуру всередині продукту, забезпечуючи ідеальні результати при приготуванні.
Користувач може скористатися таймером, функцією автоматичного відключення та керування через інтернет для зручнішого та ефективного використання пристрою. TFT дисплей дозволяє легко навігувати меню і вибирати необхідні настройки. Зручність використання посилюється можливістю керування духовкою зі смартфона, функцією запам'ятовування програм та піролітичним очищенням, що значно спрощує процес прибирання після готування. Конструкція дверцят з чотирма стеклами та телескопічні напрямні для деко на одному рівні роблять пристрій безпечним та зручним у використанні. Духова шафа відноситься до класу енергоспоживання A++, що робить його енергоефективним вибором для кухні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux AssistedCooking KOEBP 39 WX
Усі ціни 39 →Electrolux Electrolux KOEBP39WX | 28 535 грн. |
ELECTROLUX KOEBP39WX | 26 798 грн. |
Духовка електрична Electrolux KOEBP39WX | 23 849 грн. |
Духова шафа Electrolux KOEBP39WX | 26 544 грн. |
Electrolux KOEBP39WX | 24 385 грн. |
Модификації Electrolux AssistedCooking KOEBP 39 WX
Ціни на Electrolux AssistedCooking KOEBP 39 WX |
---|---|---|---|---|
Electrolux AssistedCooking KOEBP 39 WX | від 22 917 грн. | 40 пропозицій | ||
Electrolux AssistedCooking KOEBP 39 WZ | від 26 070 грн. | 53 пропозиції |