Духова шафа Electrolux SteamCrisp EOC 6H76Z (949 494 490)
Фото 8 |
Electrolux SteamCrisp EOC 6H76Z нержавіюча сталь чорний |
|
Багатофункціональна електрична духова шафа з функціями пароварки та комплектним термощупом, представлена на ринку популярним брендом Electrolux у 2023 році. Модель позиціонується виробником у верхній сегмент середнього цінового діапазону і може бути хорошим вибором для користувачів, які люблять часто і багато готувати вдома. Робоча камера електричної духовки Electrolux SteamCrisp EOC 6H76Z має місткість на рівні 72 л, а температурний діапазон від 30 до 300°C забезпечує необхідну гнучкість для різних рецептів.
Один із ключових елементів моделі – система приготування на пару, яка дозволяє готувати страви, зберігаючи максимум корисних речовин та натуральний смак продуктів. Загалом виробником передбачено 10 різних режимів приготування. Функції термостата, таймера та автоматичного відключення забезпечують точність кожного процесу. Особливу увагу варто приділити системі захисту дітей. Дверцята з потрійним склом ефективно утримують тепло всередині та запобігають опікам, а завдяки автодоводчику закриваються м'яко і безшумно. Ще однією зручністю є телескопічні напрямні одному рівні, що полегшують вилучення і встановлення дек і форм. А система очищення пором значно спрощує процес підтримання духовки у чистоті, мінімізуючи вашу участь.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux SteamCrisp EOC 6H76Z
Усі ціни 14 →ELECTROLUX EOC6H76Z | 29 745 грн. |
Духовка електрична Electrolux EOC6H76Z | 24 998 грн. |
Духова шафа електрична Electrolux EOC6H76Z | 31 408 грн. |
ELECTROLUX EOC6H76Z | 32 395 грн. |
Духовой шкаф электрический Electrolux EOC6H76Z | 31 379 грн. |
Модификації Electrolux SteamCrisp EOC 6H76Z
Ціни на Electrolux SteamCrisp EOC 6H76Z |
---|---|---|---|---|
Electrolux SteamCrisp EOC 6H76X | від 28 309 грн. | 8 пропозицій | ||
Electrolux SteamCrisp EOC 6H76Z | від 24 998 грн. | 14 пропозицій |