Електрочайник Electrolux E4K1-4ST 2400 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Фото 3 |
Electrolux E4K1-4ST 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux E4K1-4ST 2400 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Електрочайник Electrolux E4K1-4ST | 2 437 грн. |
Чайник electrolux e4k1-4st | 2 144 грн. |
Electrolux E4K1-4ST | 2 068 грн. |
Чайник Electrolux E4K1-4ST | 2 148 грн. |
Електрочайник ELECTROLUX E4K1-4ST | 2 040 грн. |
Електрочайник Electrolux E4K1-4ST | 2 856 грн. |
Чайник electrolux e4k1-4st | 2 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →