Електрокамін Electrolux EFP/W-2000S
Відео 1Фото 2 |
Electrolux EFP/W-2000S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EFP/W-2000S
Усі ціни 11 →Electrolux EFP/W-2000S | 14 060 грн. |
Electrolux Electrolux EFP/W-2000S Bronze | 15 960 грн. |
Електрокамін Electrolux EFP/W-2000S | 15 540 грн. |
Электрокамин Electrolux EFP/W-2000S НС-1094761 | 11 760 грн. |
Electrolux EFP/W-2000S Bronze | 15 960 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості електрокаміна Electrolux EFP/W-2000S:
- Звук потріскування дров
РекомендуємоПорівняти в таблиці →